AdBlue do przechowywania w dużych pojemnikach

Środowisko przyrodnicze wymaga coraz większej troski. Jednym z działań na jego rzecz jest na pewno dbanie o czystość powietrza. Światowe normy prawne wprowadzają coraz większe obostrzenia dotyczące emisyjności gazów. Jeden z przepisów nakazuje autom, szczególnie tym wielkogabarytowym, stosowanie paliw z biokomponentami, a w przypadku poruszanych silnikiem Diesla – używanie katalizatorów.

Wygodne przechowywanie AdBlue w pojemnikach

adblue mauserJednym z bardziej znanych katalizatorów oleju napędowego jest oczywiście AdBlue. Substancja reaguje z tlenkami azotu zawartymi w spalinach, prowadząc do zobojętnienia ich oraz wytworzenia pary wodnej. Dzięki AdBlue w powietrzu jest mniej szkodliwych substancji, ale sam katalizator musi być dolewany do paliwa ze stałą częstotliwością i w wymaganych ilościach. Potrzeba i duże zużycie środka, szczególnie w przypadku pojazdów wielkogabarytowych, wymaga ciągłego przechowywania AdBlue Mauser na przykład znalazł na to doskonały sposób i są nim pojemniki o pojemności tysiąca pięciuset litrów. Duże i mobilne zbiorniki zostały wykonane z tworzyw, które mogą służyć nawet do przechowywania substancji objętych przepisami ADR. Każdy zbiornik jest wyposażony w odpowiedni stelaż, umożliwiający jego paletyzację razem z innymi pojemnikami tego typu, oraz posiada zawory ułatwiające zamontowanie pompy przewodzącej ciecze. Mausery, ponieważ tak potocznie nazywa się wielkogabarytowe pojemniki, wyposażono także w praktyczny otwór wlewowy do uzupełniania zawartości.

AdBlue to ważny środek umożliwiający dbanie o czystość powietrza i przestrzeganie wymogów prawnych bez zmiany auta na elektryczne. Jego składowanie i przewóz w większych ilościach można ułatwić, nabywając prawie półtorametrowy kontener ICB. Mausery to trwałe i wyjątkowo praktyczne zbiorniki, które cieszą się bardzo dobrą opinią użytkowników.


Opublikowano

w

przez

Tagi: