Gdzie naprawię fotel samochodowy?

Nie mam pojęcia jakim cudem w ręku mojej kilkuletniej córki znalazły się ostre nożyczki. I to jeszcze w dodatku gdy jechałam z nią samochodem. Jedno jednak wiem na pewno. W trakcie podróży, kiedy ja skupiałam się na prowadzeniu samochodu, córka zdążyła pociąć skórzaną tapicerkę fotela samochodowego. Początkowo byłam bardzo zła, ale złość nie naprawi szkody, dlatego odpuściłam złoszczenie się.

Znalazłam skuteczną naprawdę fotela samochodowego

naprawa fotela samochodowego w łodziWzięłam się w garść i zaczęłam poszukiwania miejsca, gdzie mogłabym naprawić porwaną tapicerkę fotela samochodowego. Całe szczęście okazało się, że blisko mojego miejsca zamieszkania znajduje się zakład tapicerski, w którego ofercie znajduje się między innymi naprawa fotela samochodowego w Łodzi. Pojechałam na miejsce jeszcze tego samego dnia i szybko przekonałam się, że to była dobra decyzja. Przede wszystkim dlatego, że natychmiast podjęli się oni renowacji skórzanej tapicerki w moim samochodzie. Nie musiałam więc długo czekać. Naprawa trwała tylko kilka godzin. A co jeszcze ważniejsze po jej wykonaniu prawie w ogóle nie było widać, że tapicerka była wcześniej uszkodzona. Została ona zaszyta w bardzo ładny i precyzyjny sposób. Całość prezentowała się więc estetycznie i zostałam zapewniona, że nawet pomimo intensywnego użytkowania samochodu i częstego siadania pasażerów na tym fotelu z pewnością nie rozerwie się ona ponownie.

Zaśmiałam się, że uszkodzi się ona ponownie tylko wtedy, gdy znów nieopatrznie zostawię ostre nożyczki w zasięgu ręki mojej córeczki. Tak się na szczęście nie stało. A ja, teraz już wiem że taka naprawa tapicerki w fotelu samochodowym jest skuteczna i solidna. Cieszę się, że udało mi się trafić do tak rzetelnego zakładu tapicerskiego, który korzystał z nowoczesnych metod naprawy i renowacji tapicerki.


Opublikowano

w

przez

Tagi: