Jakie nagłośnienie imprezy masowe wybrać?

Każdy rodzaj imprezy to ogromne wyzwanie organizacyjne. Często wiąże się to z wysokimi kosztami. Czasami staramy się oszczędzać na kwestiach technicznych, które wydają nam się mniej ważne. Dlatego zdecydowaliśmy się samodzielnie zarządzać dźwiękiem podczas wydarzeń, często przy użyciu sprzętu niskiej jakości.

Systemy nagłośnieniowe imprez masowych 

profesjonalne nagłośnienie imprez masowychNiestety w ten sposób możemy zagwarantować tylko możliwe usterki techniczne i frustracje naszych klientów. Unikamy problemów z dźwiękiem, angażując profesjonalne wsparcie techniczne w organizację naszych imprez, gdzie doświadczenie i wiedza gwarantują doskonałą jakość dźwięku. Analizując warunki, w jakich odbywa się impreza, eksperci mogą określić parametry sprzętu niezbędne do prawidłowego odbioru dźwięku podczas imprezy. Imprezy plenerowe wymagają sprzętu dźwiękowego o wystarczającej mocy. Podczas imprezy na świeżym powietrzu należy wziąć pod uwagę zmiany pogody. Imprezy świeżym powietrzu wymagają dokładnej analizy warunków. Niemożliwe jest zorganizowanie dobrej imprezy, na której wszyscy będą się dobrze bawić bez odpowiedniego dźwięku. Nowoczesne profesjonalne nagłośnienie imprez masowych zapewnia odpowiednie brzmienie i rozchodzenie się dźwięku w powietrze.  Aby stworzyć zewnętrzny system dźwiękowy, potrzebujesz systemu dźwiękowego ze stołem miksującym (cyfrowym lub analogowym), głośnikiem wysokotonowym, głośnikiem tubowym, wzmacniaczem, korektorem, monitorem odsłuchu, procesorem efektów, głośnikiem i mikrofonem.

Wszystkie urządzenia są połączone ze sobą za pomocą kabla. Ich rozmieszczenie zależy od rozmieszczenia muzyków na scenie, wielkości pomieszczenia i obszaru, na którym ma być słyszalny dźwięk. Podczas konfigurowania systemu dźwiękowego należy wziąć pod uwagę, jak instrument działa w tych warunkach i jakie możliwości zapewnia.


Opublikowano

w

przez

Tagi: