Kto fachowo zaprojektuje budynek?

Kiedy okazało się, że dostałam w spadku po rodzicach działkę budowlaną, byłam bardzo szczęśliwa. Dzięki temu marzenie o własnym domu, okazało się bardziej realne do spełnienia. Bardzo chciałam, aby budowa jak najszybciej poszła do przodu, jednak musiałam zacząć małymi krokami. Oczywiście na początek potrzebny mi był projekt budynku. Następnie musiałam załatwić wiele formalności urzędowych.

Skorzystałam z fachowego projektowania budynku

fachowe projektowanie budynków w opoluNie traciłam więc więcej czasu i rozpoczęłam poszukiwania odpowiedniego architekta. Wiedziałam, że moja przyjaciółka niedawno korzystała z takich usług. Zadzwoniłam więc do niej i zapytałam się, czy mogłaby mi polecić jakąś sprawdzoną osobę. Poleciła mi ona bardzo dobrego architekta, który oferował między innymi fachowe projektowanie budynków w Opolu. Zapewniła mnie ona, że jest to naprawdę bardzo dobry architekt, który świetnie zna się na oferowanych przez siebie usługach. Dostarcza gotowe projekty budynków w formie papierowej, a także elektronicznej, gdzie można je zobaczyć w 3D, co jest niezwykle cenione przez osoby, które mają problem z wyobrażeniem sobie projektu na żywo, w momencie gdyby tylko zobaczyli je w formie papierowej. Dba on o to, aby wszystkie projekty budynków były dopasowane do indywidualnych potrzeb danej osoby, a w dodatku proponuje różne nowoczesne i innowacyjne rozwiązania.

Uznałam, że dokładnie takiego projektanta potrzebuję. Udało mi się z nim szybko skontaktować. Kolejnym jego plusem było to, że większość spraw można było załatwić zdalnie. Dzięki korespondencji mailowej przekazałam mu wszystkie wymiary budynku, jaki chciałam wybudować oraz powiedziałam mu, na czym mi zależy jeśli chodzi o funkcjonalność mojego przyszłego domu. Wszystko to zostało przez niego uwzględnione w projekcie.


Opublikowano

w

przez

Tagi: