Kupno legowiska dla dużego psa

Całe życie marzyłam o tym, żeby mieć psa. Kiedy wreszcie udało mi się zamieszkać w dużym domu na wsi, mogłam zrealizować to marzenie. Zdecydowałam się na psa myśliwskiego. Już za kilka dni pies miał trafić do mojego domu. Wcześniej jednak musiałam zakupić odpowiednie akcesoria dla niego, w tym oczywiście legowisko. W tym celu udałam się do sklepu z artykułami dla zwierząt.

Poszukiwania legowisk dla psów myśliwskich

legowiska dla dużych psów myśliwskichNa miejscu znalazłam bardzo duży wybór przeróżnych, dużych legowisk. Początkowo nie wiedziałam na co zwrócić uwagę i jakie legowisko wybrać. Moje zakłopotanie zauważyła sprzedawczyni, która podpowiedziała mi, jakie legowiska dla dużych psów myśliwskich warto wybrać. Dowiedziałam się od niej, że najlepsze będzie legowisko wykonane z wysokojakościowej gąbki. Jest ona bowiem elastyczna i dopasowuje się do kształtu ciała psa. Nie odkształca się, co jest bardzo ważne w przypadku dużych i ciężkich psów myśliwskich. Legowisko było bardzo miękkie i można je było czyścić zarówno na sucho, jak i na mokro. Pokrowiec można było prać w pralce, a co jeszcze ważniejsze nie przyklejała się do niego sierść zwierzęcia, dzięki czemu można było ją łatwo odkurzyć. Zdecydowałam się je zakupić. Wybrałam najładniejszy według mnie wariant kolorystyczny i udałam się do kasy. Kiedy kilka dni później pies zjawił się u mnie w domu, od razu położyć się na legowisku.

Widać było, że jest mu na nim wygodnie. Dla mnie najważniejsze było to, że legowisko nie chłonęło wody. Przydawało się to szczególnie na początku, kiedy pies był mały i często zdarzało mu się załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne w domu zamiast na zewnątrz. Dodatkowym plusem było to, że producent dawał ponad dwuletnią gwarancję na zakupiony produkt. Jestem z niego bardzo zadowolona.


Opublikowano

w

przez

Tagi: