Lakier w samochodzie zabezpieczyłem powłoką ceramiczną

Ostatnio złapałem fazę na całkowitą korektę i zabezpieczenie lakieru w moim samochodzie. I to wcale nie oznacza, że jeżdżę jakimś super drogim autem za milion złotych. Wręcz przeciwnie, mój samochód dawno ma już za sobą pierwszą dekadę istnienia. Teraz natomiast wygląda tak, jakbym dopiero co wyjechał nim z salonu. I nie przesadzam, bo korekta i ceramika zrobiły swoje.

Wybrałem powłokę ceramiczną najlepszej jakości

ceramiczna ochrona lakieru auta w gdańskuZacząłem oczywiście od znalezienia najlepszych specjalistów do detailingu samochodowego. Chciałem mieć pewność, że mój samochód oddaję w najlepsze ręce. Dokładnie wiedziałem czego potrzebuję. Zleciłem dokładne wielopoziomowe polerowanie lakieru oraz nałożenie ochronnej powłoki ceramicznej. Prace nad nadwoziem mojego samochodu trwały przez cztery dni, ale efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Ceramiczna ochrona lakieru auta w Gdańsku nakładana jest w wielu warsztatach, ale ten, który zrobił mój samochód spisał się po prostu najlepiej na świecie. Mój samochód wygląda tak, jakby świeżo co położono na nim lakier. Błyszczy się jak lusterko, a kolor na nowo odzyskał swój dawny blask. Dzięki temu, że wybrałem najlepszy rodzaj powłoki ceramicznej mogę być pewien, że mój samochód będzie wyglądał tak dobrze co najmniej przez kilka kolejnych lat. Jestem bardzo zadowolony z mojego pomysłu, który kosztował mnie kilka tysięcy złotych. Jestem pewien tego, że było warto.

Moi sąsiedzi myśleli, że zmieniłem samochód na nowy. To aż nie do uwierzenia, że kilkunastoletnie auto może teraz tak wyglądać. Doskonale pogłębiony kolor wygląda tak jakby umiejscowiony był pod szkłem. Dzięki wykonanym przez specjalistów pracom moje auto przez wiele lat nie będzie dotknięte przez rdzę. No i najważniejsze jest to, że z karoserii zniknęły wszystkie widoczne zarysowania i przetarcia.


Opublikowano

w

przez

Tagi: