Leasing luksusowego auta

Usługi leasingowe są przede wszystkim kierowane do klientów biznesowych, którzy potrzebują środków trwałych do prowadzenia działalności. Najczęściej są leasingowane pojazdy osobowe lub też ciężarowe i dostawcze, ale również mogą to być specjalistyczne maszyny i urządzenia.

Ile kosztuje leasingowanie samochodu?

leasing rs3 audiAudi jest marką znaną na całym świecie, która jest ceniona za niezawodność oraz nowoczesność. To z pewnością samochód, o którym marzy wielu z nas i też wielu go posiada albo też zamierza kupić. Nowe modele zawsze mają wysokie ceny, ale też są gwarancją najwyższej jakości i pełnego komfortu. Taki samochód można także nabyć w ramach usługi leasingowej, dzięki czemu możemy z niego korzystać bez konieczności inwestowania w zakup. W tym przypadku właścicielem pojazdu, do momentu zakończenia umowy, jest firma leasingowa, czyli leasingodawca. Natomiast leasingobiorcą jest przedsiębiorca lub też osoba prywatna, która w ramach leasingu nabyła pojazd na określonych warunkach. Jeżeli chodzi o leasing RS3 Audi jest to najpopularniejszy model, wybierany przez klientów. To samochód, który pozwala na wszechstronne zastosowanie, dzięki innowacyjnemu silnikowi. Można go wykorzystywać do spokojnej jazdy po mieście, a także szybkiej i ekonomicznej trasy poza miastem. Coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z samochodu nabytego w leasingu, a po jego zakończeniu wymieniają go na nowy model i podpisują kolejną umowę. Choć nie są oni jego właścicielem, to korzystają z niego jak ze swojego.

Marka Audi jest klasą samą w sobie, dlatego też cena samochodu jest adekwatna do pojazdu. Pod względem finansowym, najkorzystniejszą ofertą jest leasing na pięć lub osiem lat, po czym auto można wymienić na nowe lub wykupić za niewielką część jego wartości.


Opublikowano

w

przez

Tagi: