Najlepsze konsole dla dzieci

Moja siostra ma uroczego syna Antka. To wspaniały, energiczny dziesięciolatek. Jestem jego matką chrzestną, z czego jestem bardzo dumna i szczęśliwa. Antek jak prawie każdy nastolatek uwielbia gry komputerowe. Rodzice starają się żeby nie poświęcał grom całego wolnego czasu. Zabierają go na rower, jeżdżą w różne ciekawe miejsca.

Najlepsza konsola na prezent dla chrześniaka

konsola nintendo switch oled zeldaAntek w ma za tydzień urodziny. Pomyślałam, że najlepszym prezentem będzie konsola nintendo switch oled zelda.  Pojechałam do sklepu i kupiłam konsolę dla chrześniaka. Była w kolorze białym z niebieskimi dodatkami. Miała duży ekran LED ok. 7 cali. Moim wyglądała rewelacyjnie i nowocześnie. Sprzedawca zapewnił mnie, że to najlepszy i najnowszy model konsoli w sprzedaży. Konsola nintendo to wersja popularnej konsoli nintendo switch. Zachwyt wzbudza regulowana podstawka czy wiele innych nowości podnoszących komfort użytkowania. To po prostu najlepszy i jedyny w swoim rodzaju model konsoli. Do konsoli oczywiście dokupiłam kilka popularnych wśród nastolatków gier. W zestawie konsoli były 2 Joy-Cony z paskami na nadgarstki, zasilacz sieciowy USB-C, stacja dokująca, dokumentacja. Antek był zachwycony z prezentu. Stwierdził, że ma teraz najlepszy, najnowszy sprzęt do grania. Od razu wypróbował nowa konsolę i nową grę, którą dostał. To był naprawdę dobry pomysł z kupnem tej konsoli. Antek zaprosił też kolegów do wspólnego grania. Chłopcy wyśmienicie się bawili grając razem.

Moim zdaniem konsola nintendo to gratka dla wszystkich fanów serii  gier komputerowych. Jest to zdecydowanie najładniejsze limitowane wydanie konsoli z tej serii. Podobno model tej konsoli sprzedaje się rewelacyjnie. Byłam zadowolona z zakupu. Polecam wszystkim fanom gier zakup tej konsoli.


Opublikowano

w

przez

Tagi: