Nowoczesne systemy czyszczące basen

Kąpiel w przydomowym basenie jest ulgą w upalne dni. O taki basen trzeba dobrze dbać by cieszyć się jego czystością przez dłuższy czas. W sklepach z akcesoriami do basenów kupimy odkurzacz basenowe, systemy czyszczące, tabletki z chlorem oraz wiele innych przydatnych produktów. Najważniejszy z nich jest odkurzacz czyli robot basenowy, które musi spełnić szereg higienicznych wymagań.

Popularne roboty basenowe w dobrej cenie

odkurzacze do basenówKażdy odkurzacz basenowy musi cechować się wysoką jakością wykonania, ekonomicznością w eksploatacji, oraz dobrze jeśli jest za niską cenę. Oprócz odkurzacza potrzebny jest także worek filtracyjny, szczotki, wózek transportowy oraz inne części zamienne do robotów basenowych. Polecane odkurzacze do basenów kosztują kilka tysięcy złotych. Oczywiście są również tańsze modele, które cechują się skuteczną technologią czyszczenia niecki basenowej przy ekonomicznej cenie. Większość z basenów oczyszcza tylko dno basenu. Są również takie, które czyszczą także jego ściany. Niektóre nadają się tylko do basenów stelażowych, inne do wszystkich rodzajów basenów. Roboty do basenów za pomocą aktywnej szczątki usuwają piasek, glony oraz bakterie. Odkurzacze basenowe są lekkie i bardzo szybkie w czyszczeniu. Dodatkowo są to odkurzacze lekkie w obsłudze i większość z nich można sterować za pomocą aplikacji w telefonie.

Czystość w basenie zależy od tego jak o niego dbamy. Kupując odkurzacz basenowy zapewniamy sobie czystość przez cały sezon letni ciesząc się przejrzystą wodą. Odkurzacze ze szczotką oczyszczają całe dno oraz ściany basenu z różnych nieczystości. Odkurzacz jest łatwy w utrzymaniu czystości, a także bardzo łatwy w obsłudze. Kupując robot basenowy trzeba zwrócić uwagę na wielkość basenu i do niej dobrać najlepszy sprzęt.


Opublikowano

w

przez

Tagi: