Nowoczesny system sterowania

Sterowniki do sprzętu nawadniającego pozwalają na całkowicie autonomiczne działanie wyposażenia nawodnienia ogrodu. Jest to zdecydowanie wygodne wyposażenie, zwłaszcza wszędzie tam gdzie właściciel posesji nie ma wystarczająco dużo czasu żeby doglądać ogrodu. Najróżniejsze sterowniki pozwalają na bardzo odmienną pracę sprzętu nawadniającego.

Zaawansowany system sterujący wyposażeniem ogrodowym

sterownik hunterZdarza się iż nowoczesne, rozbudowane systemy nawodnienia potrzebują sterownika, który będzie regulował ich pracę i pozwalał na dostosowanie jej do wymagań właściciela ogrodu. Niektóre sterowniki są jednak tak zaawansowane, iż nie należą do najwygodniejszych w użyciu, i często mogą przytłaczać właściciela, który przez długi czas nie będzie mógł w pełni wykorzystać ich możliwości. Sterownik Hunter jest jednym z tych systemów sterujących, które rekomendowane są osobom nie mającym wcześniej styczności ze sprzętem kontrolującym pracę nawodnienia. Mają one ogromne możliwości, ale w przeciwieństwie do większości zaawansowanych systemów sterowania, nie są trudne w obsłudze, a przejrzysta instrukcja i prosta budowa umożliwiają szybkie opanowanie wszystkich jego funkcji. Co więcej, system Hunter może być rozbudowany o moduł wifi, dzięki któremu możliwości urządzenie rosną w ogromnym stopniu. Zdalne sterowanie umożliwia kontrole urządzenia w dowolnym miejscu poprzez aplikację sterującą.

Pozwala także na korzystanie z funkcji pobierania danych z internetowej bazy producenta, dotyczących aktualnej pogody, przewidywanej temperatury i podobnych parametrów, zmieniających pracę sterownika tak, by działał on optymalnie w danej pogodzie. Pozwala także na planowanie zużycia wody, wydłużanie cyklu nawadniania, i oferuje nowe, niedostępne w wersji podstawowej funkcje.


Opublikowano

w

przez

Tagi: