Projekt reklamy świetlnej

Od ośmiu lat prowadzę firmę, która zajmuje się tworzeniem różnego rodzaju reklam. Zatrudniam profesjonalistów, którzy wykonują projekty reklam, a także zajmują się ich wykonaniem. Mam sporo klientów, zarówno dużych firm, jak i przedsiębiorców, prowadzących jednoosobową działalność. Każdy klient jest bardzo ważny. 

Wykonanie reklamy świetlnej

reklama świetlna trójmiastoWszyscy chętnie korzystają z usług mojej firmy, co ogromnie mnie cieszy. Teraz dostałam nowe zlecenie. Mianowicie klient chce, bym zaprojektowała i wykonała nowoczesną reklamę. Ma to być reklama świetlna trójmiasto jest docelowym miejscem, w którym ma ona powstać. Bardzo cieszę się, że wybór padł właśnie na tego typu reklamę. Bardzo lubię zajmować się wszelkimi nowinkami i technologią. Pierwsze co muszę zrobić, to oczywiście projekt reklamy świetlnej. Omówiłam już z klientem tematykę reklamy. Klient wybrał już nawet kolory oświetlenia. Ma być to reklama, która przyciągnie ludzi nie tylko sloganem, ale także barwą. Projekt zajmuje najwięcej czasu. Muszę oczywiście omówić zrobiony projekt ze swoim klientem. Jeżeli ma jakieś uwagi, to muszę nanieść poprawki do projektu, ale gdy jest on zatwierdzony, to mogę przejść do jego realizacji. Moi pracownicy przygotowują specjalną tablicę multimedialną, która będzie wyświetlała reklamę świetlną. Tablice są różnych formatów i są szczegółowo omawiane z klientem. Sama realizacja reklamy zajmuje trzy dni. Po skończeniu musimy ją zamontować we wskazanym miejscu.

Klient bardzo nas pochwalił za to, jaką reklamę przygotowaliśmy. Obiecał, że będzie zachwalał naszą firmę. Zależy nam na jak największej ilości klientów. Zawsze staram się wychodzić im naprzeciw jeżeli chodzi o koszty wykonania takiej reklamy. Liczy się oczywiście dla mnie to, by każdy był zadowolony, w końcu to buduje moją renomę na rynku. 


Opublikowano

w

przez

Tagi: