Skorzystałam z doświadczonej kancelarii adwokackiej

Razem z mężem doszliśmy do wniosku, że już od dawna się nie kochamy i chyba nadeszła najwyższa pora na to, aby się rozstać. Początkowo myślałam, że skoro wspólnie podjęliśmy taką decyzję, to rozejdziemy się w zgodzie i sam rozwód będzie tylko formalnością. Szybko jednak przekonałam się, że mąż ma co do tego zupełnie inne zdanie.

Potrzebowałam doświadczonej kancelarii adwokackiej

doświadczona kancelaria adwokacka w toruniuNie dość, że zażądał on rozwodu z mojej wyłącznej winy to jeszcze chciał obarczyć mnie alimentami. Początkowo myślałam, że żartuje, ale szybko przekonałam się, że mówi poważnie, a sąd w dodatku skłania się ku orzeczeniu takiego rozwodu. W pewnym momencie zrozumiałam, że sama nie dam sobie rady. Musiałam uzyskać pomoc doświadczonego adwokata, który podpowie mi, jakie kroki prawne powinnam teraz podjąć. Całe szczęście bardzo szybko udało mi się znaleźć miejsce, gdzie można było skorzystać z takich usług. Była to doświadczona kancelaria adwokacka w Toruniu. Udałam się tam w pierwszej wolnej chwili. Oczywiście wcześniej umówiłam się na spotkanie z adwokatem, który posiadał wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu spraw rozwodowych. Szybko przekonałam się, że to był naprawdę bardzo dobry wybór. Przede wszystkim dlatego, że adwokat odciążył mnie od załatwiania wszystkich formalności związanych z rozwodem. Został moim pełnomocnikiem, na czym bardzo mi zależało.

Z jego pomocą udało mi się uzyskać korzystny dla mnie wyrok sądu. Najważniejsze było jednak to, że sprawy od razu przybrały szybszego biegu, kiedy tylko zdecydowałam się zatrudnić adwokata. Dbał on bowiem o to, aby zawsze jak najszybciej odpowiadać na wszystkie pisma procesowe. W dodatku był osobą niezwykle sympatyczną i bardzo mi pomógł w odpowiednim przygotowaniu do rozwodowej rozprawy sądowej.


Opublikowano

w

przez

Tagi: