Tani parking samochodowy obok lotniska Balice

Na co dzień mieszkamy z rodziną w Szkocji. Wyjechaliśmy piętnaście lat temu. Ściągnął nas mój ojciec, a później sama będąc już dorosłą kobieta postanowiłam tam zostać. Moi rodzice wrócili na emeryturę do ojczyzny, więc na tyle na ile jestem w stanie staram się ich odwiedzać, a oni mnie. Jako że widujemy się kilka razy w roku, to zawsze robię wszystko, aby nasze podróże były jak najbardziej ekonomiczne.

Lotnisko Balice – najtańszy parking dla samochodów

tani parking dla samochodów przy lotnisku BaliceZnam kilka przeglądarek, w których szukam tanich lotów. Zwykle udaje mi się wyhaczyć takie oferty, że później znajomi mi nie wierzą, że w takiej cenie udało mi się przylecieć. Oprócz pieniędzy na samolot, zwykle korzystamy z usług parkingowych. Tato nienawidzi komunikacji zbiorowej, dlatego tani parking dla samochodów przy lotnisku Balice był mi bardzo potrzebny. Znalezienie tego idealnego z początku nie było łatwe. Zawsze latamy z Balic, bo to lotnisko najbliżej naszego miejsca zamieszkania, jednak na tyle daleko, że zawsze trzeba jeździć autem. Gdybyśmy latali do siebie rzadziej, to pewnie bym nie szukała najtańszej opcji, ale dzięki mojemu wyborowi jesteśmy w stanie dużo pieniędzy odłożyć. Zawsze kiedy porównywałam ceny u konkurencji, okazywało się, że się znacznie różnią. Dzięki oszczędności na parkingu, możemy sobie pozwolić na to, by widywać się z rodziną nie tylko od święta, ale także w sytuacjach kiedy rodzice mają ochotę zobaczyć mnie i wnuki.

Bardzo się cieszę, że wszystko wkoło się rozwija i że każdy bez trudu może znaleźć coś dla siebie. Ja wśród moich znajomych mam opinię osoby najlepiej organizującej wycieczki. Zawsze znajduję super okazję, dlatego od dłuższego czasu szukałam parkingu przy lotnisku. Teraz wszyscy przyjaciele o nim wiedzą i z niego korzystają.


Opublikowano

w

przez

Tagi: