Zatrudniłam osobę do sprzątania biura

Na co dzień prowadzę dużą firmę. Zatrudniam kilkunastu pracowników biurowych, którzy pracują od rana do wieczora. Ostatnio zauważyłam, że biuro nie jest zbyt czyste. Planowałam, że niedługo zaczniemy przyjmować tutaj klientów, dlatego uznałam, że dłużej tak być nie może. Potrzebowałam sprzątaczki, która doskonale znałaby się na wykonywaniu takich usług.

Gdzie w Szczecinie znajdę sprzątaczkę do biura?

sprzątanie biur - szczecinZależało mi na tym, aby była to osoba doświadczona, która posiada już odpowiedni sprzęt do wykonywania takich usług. Nie miałam czasu na to, aby zajmować się kupowaniem sprzątaczce wiader, ścierek czy środków czystości. Wolałam, aby to wszystko znajdowało się już w cenie usługi. Bardzo się ucieszyłam, kiedy dość szybko udało mi się znaleźć osobę, która oferowała między innymi sprzątanie biur – Szczecin to miejscowość na terenie której świadczyła swoje usługi i posiadała wielu zadowolonych klientów, którzy udzielili jej rekomendacji. Oferowała ona kompleksowe i profesjonalne sprzątanie biur także w godzinach popołudniowych oraz w weekendy, co pozwoliło mi tak dopasować jej pracę, aby nie przeszkadzała ona moim pracownikom i nie kolidowała z przyjmowaniem przez nich klientów. Właśnie na tym zależało mi najbardziej. Jednakże, jeszcze bardziej ucieszyłam się, gdy okazała się ona godną zaufania, dokładną osobą, która naprawdę świetnie sprzątała.

Odkąd ją zatrudniałam całe biuro dosłownie świeciło czystością. Śmieci zawsze były wyniesione, biurka pracowników czyste, bez kurzu, a na podłodze nie walał się nawet jeden śmieć. Cieszę się, że udało mi się znaleźć tak dobrą osobę do sprzątania biura, przy czym cennik jej usług był naprawdę przystępny. Wobec tego, że ona również była zadowolona ze współpracy, podpisałam z nią długoterminową umowę.


przez

Tagi: